Telefon
WhatsApp
  • 08 Aralık 2023, 13:02
Basın Yayın Birimi

Yönetim Kurulu Başkanı’nın çalışmaları, projeleri ve Yönetim Kurulu faaliyetleri hakkında kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacı ile Yönetim Kurulu’nun tüm faaliyetleri kamera ve fotoğraf makinesi aracılığıyla kayıt altına alınıp, haberleştirilerek elektronik posta, telefon, gibi araçlar üzerinden işitsel, yerel ve ulusal basın yayın kuruluşlarına, ajanslara iletilerek kamuoyu haberdar edilmiştir.Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanımız ile basın yayın mensuplarının görüşmeleri, Yönetim Kurulu Başkanı’nın gazete, TV, radyo kurum ve kuruluşlarına ziyaretini, radyo ve TV’lerde canlı yayınlara katılımını organize edilmiştir. Ayrıca, Basın yayın faaliyetlerinde kullanılan teknolojik cihazların hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bakım-onarım ve yenileme çalışmaları periyodik olarak yapılmıştır.


Yönetim Kurulu faaliyetlerinin yer aldığı, video kayıtları montaj programları aracılığıyla kurgulanarak, başta ajanslar olmak üzere, yerel ve ulusal televizyon kanallarının FTP adreslerine ve sosyal medyaya haber formatında servis edilmiştir. Bu kapsamda, Kozan Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı faaliyet ve hizmetlerine yönelik günlük haberler, ajanslar, yerel ve ulusal medya kanalları aracılığı ile kısa zamanda kamuoyuna duyurulması sağlanmıştır.


Ulusal ve yerel basında internet, gazete ve televizyon iletişim kanallarından, Yönetim Kurulu Başkanı ve Kozan Organize Sanayi Bölgesi hakkında çıkan haberler taranarak arşivlenmiştir. Taranan haberler, bült
en halinde hazırlanarak başta Başkanlık Makamı olmak üzere Başkan Yardımcıları, Müdür ve tüm çalışanlara hafta içi her gün düzenli olarak e-posta üzerinden iletilerek bilgilendirme yapılmıştır.


Kozan Organize Sanayi Bölgesi’nin Kurumsal İnternet Sitesi’nde ve sosyal medyada bulunan yayınların güncel tutulması sağlanarak; etkinlik, haber, duyuruların vb. siteye eklenmesi ve görsellerin oluşturulması, müdürlük sayfalarının güncellenmesi çalışmaları yapılmıştır.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

İLETİŞİM